مشخصات اصلی


جنس بدنهپلاستیک
توان70 وات
وزن1.15 کیلوگرم
پایه ضد لغزشدارد
قیمت: 320000 تومان

معرفی اجمالی محصول

کارکرد :درب قوط های استاندارد، درب هاب حلقه دار، درب بطری های شیشه ای و PET، بسته های پلاستیکی و درب ظرف های شیشه ای

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


هدف اصلی ساخت قوطی بازکن ها و یا درب باز کن ها، جلوگیری از آسیب های احتمالی هنگام باز کردن درب قوطی های کنسرو و یا بطری های آب و نوشیدنی ها می باشد و شرکت اروپایی سنکور نیز در همین راستا، درب باز کن SM0 6601 را به شیوه ای بسیار دقیق طراحی کرده است. این قوطی باز کن سنکور 6 کاره است و قابلیت باز کردن 6 نوع درب را دارد.

از قوطی باز کن و یا در باز کن SM0 6601 برای باز کردن درب قوطی های استاندارد و یا به نوعی قوطی های معمولی کنسرو های لوبیا و ماهی می توان استفاده کرد. در باز کن سنکور می توان برای باز کردن در بطری های پلاستیکی PET نیز استفاده کرد. PET نوع خاصی از پلاستیک است که امروزه برای ساخت بطری های نوشیدنی ها استفاده می شود و این قوطی باز کن سنکور قابلیت باز کردن درب آنها را نیز دارد. همچنین می توان از آن برای باز کردن درب بطری های شیشه ای نیز استفاده نمود.

قوطی باز کن 6 کاره سنکور مدل SM0 6601 ظرفهای خیارشور و ترشی جات مرباها کە سایز بزرگتری طڕاحی شدەاند کە به شکل عادی و معمولی خیلی سخت باز خواهند شد این محصول دڕب باز کن سنکور بە صورتی ساختە شدە است کە بدون هیچ مشکل و بی هیچ اتلاف وقت درب این شیشە ها را باز میکند.برچسب ها: قوطی باز کن سنکور مدل SM0 6601 , قوطی باز کن , در باز کن سنکور , قوطی باز کن قیمت , چرو بانه ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط